Zamknij X

Producent sufitów podwieszanych Barwa System

Jako firma BARWA SYSTEM Sp. z o.o funkcjonujemy na rynku materiałów wykończeniowych od bardzo wielu lat – dzięki zdobywanemu przez cały czas doświadczeniu możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami. Od początku naszej działalności, a więc od 1994 roku współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, w szczególności z Włoch, które pozwoliły nam na zdobycie umiejętności i zbudowanie wiedzy w zakresie sufitów podwieszanych. Jako producent sufitów podwieszanych znajdujemy się teraz na bardzo wysokim poziomie w stosunku do konkurencji.


Nigdy nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o spełnianiu potrzeb naszych klientów, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, wykonanych z wysokiej klasy materiałów i w prawidłowy sposób przez profesjonalistów. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim sufity podwieszane spełniające powyższe wymagania oraz narzucane przez prawo normy.
Nasza działalność to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – początkowy okres naszej działalności przeznaczony był na import sufitów aluminiowych. Z czasem uruchomiliśmy pierwszą w Olsztynie produkcję sufitów nie tylko z aluminium, ale oferując i listwowe sufity podwieszane, stopniowo rozwijając się i poszerzając zakres usług.


W efekcie, dzisiaj nasza oferta obejmuje między innymi:

  • sufity aluminiowe
  • rastrowe sufity podwieszane
  • sufity kasetonowe

Do wykonywania oferowanych przez nas sufitów wykorzystujemy różne materiały – sufity produkowane są również z wykorzystaniem różnych metod. Jako producent sufitów podwieszanych specjalizujemy się jednak w produkcji sufitów wykonanych z aluminium lakierowanego metodą piecową i lakierowanych metodą dwuwarstwową. Nasze sufity dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – można więc z powodzeniem dostosować je do różnych typów wnętrz, od bardziej tradycyjnych do designerskich.


Sufity podwieszane – dlaczego warto?


Klienci coraz częściej decydują się na wybór właśnie sufitów podwieszanych, ponieważ pozwalają one nie tylko na zaniżenie wysokiego pomieszczenia, ale przede wszystkim zamaskowanie instalacji, które zazwyczaj nie spełniają wymogów dekoracyjnych.
Sufity podwieszane stosuje się więc do zamaskowania następujących instalacji:

  • klimatyzacja
  • wentylacja
  • instalacje przeciwpożarowe
  • instalacje alarmowe
  • instalacje zasilające
  • okablowanie

Oprócz sufitów podwieszanych nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług – sufity podwieszane to tylko jedna, aczkolwiek bardzo istotna część naszej działalność. W dziale produkty bądź usługi możecie Państwo znaleźć wyczerpujące informacje na temat pozostałych składowych naszej oferty.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści czekają na Państwa.

 

Biurowiec Bobrowiecka 8

The introduction of your message preview goes here. Try to make it short.

Biurowiec Bobrowiecka 8, Warszawa

Produkt:

Sufit rastrowy MICRO CELL 20x150mm H26

Realizacja:

Biurowiec Bobrowiecka 8, Warszawa

Inwestor:

Spectra Development

Projekt:

JEMS Architekci
Text

Produkty BARWA SYSTEM ®:
 

Aluminiowy sufit rastrowy MICRO CELL 20x150mm H26 w kolorze czarnym., który powstał na podstawie indywidualnej wizji biura projektowego JEMS Architekci.

Sufit rastrowy typu Micro Cell w standardzie posiadający kwadratowe oczka o wymiarach takich, jak m.in. 30x30 mm, 50x50 mm czy 75x75 mm został zmodyfikowany na oczka prostokątne o wymiarach 20x150 mm H26. Dzięki temu zyskał bardzo nowoczesny, industrialny charakter, wpisujący się w obowiązujące trendy w wykańczaniu wnętrz komercyjnych.
 
Text

Kompleks Bobrowiecka:
 

Kompleks budynków wzniesionych przez Spectra Development przy ulicy Bobrowieckiej 6/8/10 to trzy inwestycje o niepowtarzalnym charakterze i przeznaczeniu. Obok stojącego od 2006 roku flagowego obiektu Bobrowiecka 6 powstał otwarty na nowych najemców kolejny prestiżowy biurowiec Bobrowiecka 8 - nowoczesny budynek klasy A wykorzystujący innowacyjne technologie, odpowiadający zróżnicowanym potrzebom najemców. Kompleks dopełnia nowoczesny wielorodzinny apartamentowiec mieszczący się pod adresem Bobrowiecka 10. Swój wyjątkowy styl całość zawdzięcza spójnej koncepcji architektonicznej stworzonej przez pracownię JEMS Architekci.

Zapraszamy do odwiedzenia Biurowca Bobrowiecka 8 w Warszawie
kolejnego prestiżowego projektu, sygnowanego marką BARWA SYSTEM


Szukasz inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na naszym blogu realizacji

 

Z dumą prezentujemy Państwu referencje które otrzymaliśmy od JEMS ARCHITEKCI w związku ze współpracą przy realizacji Biurowiec Bobrowiecka 8 w Warszawie.

 

Text

Copyright © 2018 Barwa System. All rights reserved.