Zamknij X

Producent sufitów podwieszanych Barwa System

Jako firma BARWA SYSTEM Sp. z o.o funkcjonujemy na rynku materiałów wykończeniowych od bardzo wielu lat – dzięki zdobywanemu przez cały czas doświadczeniu możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami. Od początku naszej działalności, a więc od 1994 roku współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, w szczególności z Włoch, które pozwoliły nam na zdobycie umiejętności i zbudowanie wiedzy w zakresie sufitów podwieszanych. Jako producent sufitów podwieszanych znajdujemy się teraz na bardzo wysokim poziomie w stosunku do konkurencji.


Nigdy nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o spełnianiu potrzeb naszych klientów, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, wykonanych z wysokiej klasy materiałów i w prawidłowy sposób przez profesjonalistów. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim sufity podwieszane spełniające powyższe wymagania oraz narzucane przez prawo normy.
Nasza działalność to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – początkowy okres naszej działalności przeznaczony był na import sufitów aluminiowych. Z czasem uruchomiliśmy pierwszą w Olsztynie produkcję sufitów nie tylko z aluminium, ale oferując i listwowe sufity podwieszane, stopniowo rozwijając się i poszerzając zakres usług.


W efekcie, dzisiaj nasza oferta obejmuje między innymi:

 • sufity aluminiowe
 • rastrowe sufity podwieszane
 • sufity kasetonowe

Do wykonywania oferowanych przez nas sufitów wykorzystujemy różne materiały – sufity produkowane są również z wykorzystaniem różnych metod. Jako producent sufitów podwieszanych specjalizujemy się jednak w produkcji sufitów wykonanych z aluminium lakierowanego metodą piecową i lakierowanych metodą dwuwarstwową. Nasze sufity dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – można więc z powodzeniem dostosować je do różnych typów wnętrz, od bardziej tradycyjnych do designerskich.


Sufity podwieszane – dlaczego warto?


Klienci coraz częściej decydują się na wybór właśnie sufitów podwieszanych, ponieważ pozwalają one nie tylko na zaniżenie wysokiego pomieszczenia, ale przede wszystkim zamaskowanie instalacji, które zazwyczaj nie spełniają wymogów dekoracyjnych.
Sufity podwieszane stosuje się więc do zamaskowania następujących instalacji:

 • klimatyzacja
 • wentylacja
 • instalacje przeciwpożarowe
 • instalacje alarmowe
 • instalacje zasilające
 • okablowanie

Oprócz sufitów podwieszanych nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług – sufity podwieszane to tylko jedna, aczkolwiek bardzo istotna część naszej działalność. W dziale produkty bądź usługi możecie Państwo znaleźć wyczerpujące informacje na temat pozostałych składowych naszej oferty.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści czekają na Państwa.

 

Salon sprzedaży sieci DESIGNUAL w Oberhausen

The introduction of your message preview goes here. Try to make it short.
Salon sprzedaży sieci DESIGUAL w Oberhausen

Salon sprzedaży sieci DESIGUAL w Oberhausen

Produkty BARWA SYSTEM ®:

 • Sufit podwieszany listwowy MEGA CELL – PP GRID na bazie listew PP 120 w kolorze drewnopodobnym
 • Panele dekoracyjne „cytryny”
 • Kaseton wypełniający: lancetowaty oraz negatyw
   
 
Salon sprzedaży sieci DESIGUAL w Oberhausen

Opis Marki:

Desigual nie używa materiału w tradycyjny sposób. Jednym ze znaków firmowych Desigual jest praca z kawałkami różnych rodzajów materiału. Duch kolekcji jest młody i niefrasobliwy, improwizowany i spontaniczny, ale z wyczuwalną dawką stylu i mody. Produkty z tych linii, zaprojektowane ze uwzględnieniem najnowszych trendów, stają się wyjątkowymi ubraniami. Oferują dużą wartość dodaną, ponieważ są produkowane w częściach, każda z własnym wzorem, kolorem i tkaniną, a następnie są łączone w różnych kombinacjach.

 

Salon sprzedaży sieci DESIGUAL w Oberhausen

Opis Wnętrz:

Nowoczesny projekt wnętrz salonu sprzedażowego marki DESIGUAL odzwierciedla niebanalny charakter i styl marki. Projektanci BARWA SYSTEM podążając za potrzebami rynku, opracowali rozwiązania, które dopasowują się do niemal każdej przestrzeni. Dekoracyjny sufit listwowy MEGA CELL – PP GRID to modułowe panele na bazie sufitu listwowego PP, który pozwala na tworzenie przestrzennych struktur według indywidualnego projektu. Kolorystyka jest odpowiedzią na poszukiwanie idealnych połączeń barw, odcienie intensywne dodają wnętrzu dynamiki, a te bardziej stonowane wprowadzają harmonię i spokój. Drewnopodobne listwy idealnie komponują się z wielobarwną kompozycje kolorowych elementów wypełniających przestrzenie pomiędzy listwami PP. Dzięki modułowej konstrukcji architekci i inwestorzy otrzymują możliwość dobrania skali i wzoru zgodnie z wizją i charakterem projektowanego wnętrza.

 

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu sprzedaży sieci DESIGNUAL w Oberhausen,
kolejnego projektu, sygnowanego marką BARWA SYSTEM


Szukasz inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na naszym blogu

Salon sprzedaży sieci DESIGUAL w Oberhausen

Salon sprzedaży sieci DESIGUAL w Oberhausen

Copyright © 2018 Barwa System. All rights reserved.