Oferta pracy - Pracownik działu handlowego

12/10/2021

Poszukujemy handlowca, który będzie obsługiwał i pozyskiwał nowych klientów.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży,
  • odpowiedzialność za opiekę i budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i doradztwa klientom firmy,
  • sporządzanie ofert,
  • bieżący kontakt z klientami,
  • nadzór i monitoring realizacji wypracowanych zamówień,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • współpraca z innymi strukturami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • aktualne prawo jazdy kategorii B,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz o wizerunek firmy

Mile widziane dodatkowe umiejętności:

  • znajomość pakietu Office
  • znajomość oprogramowania CAD
  • kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne,
  • doświadczenie handlowe,
  • znajomość branży i rynku materiałów budowlanych
  • wiedza w zakresie ISO, BHP, LEED, BREEAM, VDS
  • posługiwanie się językami obcymi

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędny zestaw narzędzi do pracy; laptop, telefon,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe ubezpieczenie oraz kartę sportową
  • szkolenia wstępne
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się dobrą renomą,

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij na adres:

  • swoje CV