x

Oferta pracy - Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

25/03/2022

Poszukujemy pracownika na stanowisko - MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

„BARWA SYSTEM” Sp. z o.o. w Stawigudzie

 to wiodąca polska firma w branży budowlano-produkcyjnej.

Funkcjonujemy na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w obróbce metali takich jak stal i aluminium.
W swojej ofercie mamy szeroki asortyment metalowych sufitów podwieszanych,
okładzin ściennych i elewacji.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: STAWIGUDA
Region: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentacji handlowej;
  • Nadzór i monitoring realizacji zamówień;
  • Analizowanie przesłanych projektów pod kątem doboru produktów firmy;
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych;
  • Współpraca z innymi strukturami firmy;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Aktualne prawo jazdy kategorii B;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz o wizerunek firmy;
  • Znajomość pakietu Office;

Mile widziane dodatkowe umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne, informatyczne itp.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz wykonywania rysunku technicznego;
  • Znajomość oprogramowania Draftsight.
  • Kreatywność;

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym zespole z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędny zestaw narzędzi do pracy;
  • Szkolenia wstępne;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się dobrą renomą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres mail:
Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.