Zamknij X

Producent sufitów podwieszanych Barwa System

Jako firma BARWA SYSTEM Sp. z o.o funkcjonujemy na rynku materiałów wykończeniowych od bardzo wielu lat – dzięki zdobywanemu przez cały czas doświadczeniu możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami. Od początku naszej działalności, a więc od 1994 roku współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, w szczególności z Włoch, które pozwoliły nam na zdobycie umiejętności i zbudowanie wiedzy w zakresie sufitów podwieszanych. Jako producent sufitów podwieszanych znajdujemy się teraz na bardzo wysokim poziomie w stosunku do konkurencji.


Nigdy nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o spełnianiu potrzeb naszych klientów, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, wykonanych z wysokiej klasy materiałów i w prawidłowy sposób przez profesjonalistów. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim sufity podwieszane spełniające powyższe wymagania oraz narzucane przez prawo normy.
Nasza działalność to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – początkowy okres naszej działalności przeznaczony był na import sufitów aluminiowych. Z czasem uruchomiliśmy pierwszą w Olsztynie produkcję sufitów nie tylko z aluminium, ale oferując i listwowe sufity podwieszane, stopniowo rozwijając się i poszerzając zakres usług.


W efekcie, dzisiaj nasza oferta obejmuje między innymi:

  • sufity aluminiowe
  • rastrowe sufity podwieszane
  • sufity kasetonowe

Do wykonywania oferowanych przez nas sufitów wykorzystujemy różne materiały – sufity produkowane są również z wykorzystaniem różnych metod. Jako producent sufitów podwieszanych specjalizujemy się jednak w produkcji sufitów wykonanych z aluminium lakierowanego metodą piecową i lakierowanych metodą dwuwarstwową. Nasze sufity dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – można więc z powodzeniem dostosować je do różnych typów wnętrz, od bardziej tradycyjnych do designerskich.


Sufity podwieszane – dlaczego warto?


Klienci coraz częściej decydują się na wybór właśnie sufitów podwieszanych, ponieważ pozwalają one nie tylko na zaniżenie wysokiego pomieszczenia, ale przede wszystkim zamaskowanie instalacji, które zazwyczaj nie spełniają wymogów dekoracyjnych.
Sufity podwieszane stosuje się więc do zamaskowania następujących instalacji:

  • klimatyzacja
  • wentylacja
  • instalacje przeciwpożarowe
  • instalacje alarmowe
  • instalacje zasilające
  • okablowanie

Oprócz sufitów podwieszanych nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług – sufity podwieszane to tylko jedna, aczkolwiek bardzo istotna część naszej działalność. W dziale produkty bądź usługi możecie Państwo znaleźć wyczerpujące informacje na temat pozostałych składowych naszej oferty.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści czekają na Państwa.

 

Centrum handlowo-rozrywkowe FORUM GDAŃSK

The introduction of your message preview goes here. Try to make it short.

Centrum handlowo-rozrywkowe FORUM GDAŃSK

Inwestor:

Multi Development

Projekt:

SUD Architect Polska

Generalny wykonawca:

Warbud

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Targ Sienny

Produkty BARWA SYSTEM ®:

Dostawa i montaż elewacji z kasetonów z siatki cięto-ciągnionej, podwieszanych sufitów listwowych oraz kasetonowych z siatki cc.

 

 
Text

Forum Gdańsk to nowoczesna przestrzeń miejska w której odpoczynek, zakupy i rozrywka w płynny sposób łączą się z życiem Gdańska i jego mieszkańców. Forum powstało na terenach Targu Siennego i Targu Rakowego – historycznych miejsc gdańskiego handlu. Jest to miejsce, w którym przestrzeń publiczna kształtuje przestrzeń handlową, a nie odwrotnie. To czyni Forum Gdańsk projektem bezprecedensowym na skalę europejską.

 

 
Text
Przestrzeń Forum została podzielona na trzy strefy – The Boulevar (Bulwar), Modern Court (Dziedziniec) i The Street (Ulica), co jeszcze bardziej podkreśla różnorodność Forum. Każdą z nich wyróżniają starannie dobrane rozwiązania i detale odwołujące się do różnych stylistyk. Jego forma architektoniczna zwraca uwagę nowoczesnym designem, który płynnie łączy się z zabytkowymi elementami dawnej zabudowy. (źródło http://forumgdansk.pl/pl/o-forum)
 
Text
Produkty BARWA SYSTEM zostały wkomponowane zarówno w aranżację wnętrz, jak i elewacji. Projektowanie obiektów komercyjnych bardzo często wymaga zastosowania niestandardowych rozwiązań, dzięki czemu są oryginalne, estetyczne i funkcjonalne. Metalowe siatki nadają nowoczesnego, industrialnego charakteru, który idealnie komponuje się z ceglaną elewacją. Pasaże oraz każda strefa toalet charakteryzuje się indywidualnym stylem, który nie pozwala przejść obojętnie, bez zwrócenia uwagi na dopełniające go detale. Elewacja z siatki cięto-ciągnionej została zaprojektowana i wykonana z uwzględnieniem liniowego oświetlenia pionowego LED, które determinowało układ kasetonów z siatki cc.
 

 

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia FORUM GDAŃSK,
kolejnego prestiżowego projektu, sygnowanego marką BARWA SYSTEM


Szukasz inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na naszym blogu

Text

Copyright © 2018 Barwa System. All rights reserved.