Zamknij X

Producent sufitów podwieszanych Barwa System

Jako firma BARWA SYSTEM Sp. z o.o funkcjonujemy na rynku materiałów wykończeniowych od bardzo wielu lat – dzięki zdobywanemu przez cały czas doświadczeniu możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami. Od początku naszej działalności, a więc od 1994 roku współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, w szczególności z Włoch, które pozwoliły nam na zdobycie umiejętności i zbudowanie wiedzy w zakresie sufitów podwieszanych. Jako producent sufitów podwieszanych znajdujemy się teraz na bardzo wysokim poziomie w stosunku do konkurencji.


Nigdy nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o spełnianiu potrzeb naszych klientów, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, wykonanych z wysokiej klasy materiałów i w prawidłowy sposób przez profesjonalistów. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim sufity podwieszane spełniające powyższe wymagania oraz narzucane przez prawo normy.
Nasza działalność to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – początkowy okres naszej działalności przeznaczony był na import sufitów aluminiowych. Z czasem uruchomiliśmy pierwszą w Olsztynie produkcję sufitów nie tylko z aluminium, ale oferując i listwowe sufity podwieszane, stopniowo rozwijając się i poszerzając zakres usług.


W efekcie, dzisiaj nasza oferta obejmuje między innymi:

  • sufity aluminiowe
  • rastrowe sufity podwieszane
  • sufity kasetonowe

Do wykonywania oferowanych przez nas sufitów wykorzystujemy różne materiały – sufity produkowane są również z wykorzystaniem różnych metod. Jako producent sufitów podwieszanych specjalizujemy się jednak w produkcji sufitów wykonanych z aluminium lakierowanego metodą piecową i lakierowanych metodą dwuwarstwową. Nasze sufity dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – można więc z powodzeniem dostosować je do różnych typów wnętrz, od bardziej tradycyjnych do designerskich.


Sufity podwieszane – dlaczego warto?


Klienci coraz częściej decydują się na wybór właśnie sufitów podwieszanych, ponieważ pozwalają one nie tylko na zaniżenie wysokiego pomieszczenia, ale przede wszystkim zamaskowanie instalacji, które zazwyczaj nie spełniają wymogów dekoracyjnych.
Sufity podwieszane stosuje się więc do zamaskowania następujących instalacji:

  • klimatyzacja
  • wentylacja
  • instalacje przeciwpożarowe
  • instalacje alarmowe
  • instalacje zasilające
  • okablowanie

Oprócz sufitów podwieszanych nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług – sufity podwieszane to tylko jedna, aczkolwiek bardzo istotna część naszej działalność. W dziale produkty bądź usługi możecie Państwo znaleźć wyczerpujące informacje na temat pozostałych składowych naszej oferty.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści czekają na Państwa.

 

BUDMA 2018

 

 

Dziękujemy za udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2018!
Barwa System na targach Budma 2018

Szanowni Państwo!
 

W imieniu Zarządu oraz całego Zespołu firmy BARWA SYSTEM Sp. z o. o. chcielibyśmy podziękować Państwu za odwiedzenie naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2018. Dziękujemy za wykazane zainteresowanie NOWOŚCIAMI, jakimi mogliśmy pochwalić się na naszym stoisku.

Barwa System na targach Budma 2018
Barwa System

Firma BARWA SYSTEM Sp. z o.o. jak mogliście się Państwo przekonać, to nie tylko producent metalowych sufitów podwieszanych, ale również okładzin ściennych i elewacji.

Dzięki niezawodnemu zespołowi zapewniamy Państwu kompleksową obsługę oraz niezbędną pomoc przy realizacjach projektów standardowych jak i indywidualnych. 

Barwa System
 
Barwa System
Mamy ogromną nadzieję, ze zainteresowaliśmy Państwa naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami, które w niedalekiej przyszłości znajdą swoje zastosowania w realizacji nowych przedsięwzięć, a rozpoczęte rozmowy przerodzą się w projekty zakończone sukcesem.
Barwa System na targach Budma 2018

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:
tel.: +48 89 522 09 10 
fax: +48 89 522 09 20
e-mail: biuro@barwasystem.pl, barwasystem@barwasystem.pl

 

Z nadzieją na nawiązanie owocnej współpracy.

Z poważaniem

ZARZĄD
BARWA SYSTEM Sp.z  o.o.

 


Szukasz inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na naszym blogu

Zespół Barwa System

Copyright © 2018 Barwa System. All rights reserved.