Zamknij X

Producent sufitów podwieszanych Barwa System

Jako firma BARWA SYSTEM Sp. z o.o funkcjonujemy na rynku materiałów wykończeniowych od bardzo wielu lat – dzięki zdobywanemu przez cały czas doświadczeniu możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami. Od początku naszej działalności, a więc od 1994 roku współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, w szczególności z Włoch, które pozwoliły nam na zdobycie umiejętności i zbudowanie wiedzy w zakresie sufitów podwieszanych. Jako producent sufitów podwieszanych znajdujemy się teraz na bardzo wysokim poziomie w stosunku do konkurencji.


Nigdy nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o spełnianiu potrzeb naszych klientów, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, wykonanych z wysokiej klasy materiałów i w prawidłowy sposób przez profesjonalistów. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim sufity podwieszane spełniające powyższe wymagania oraz narzucane przez prawo normy.
Nasza działalność to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – początkowy okres naszej działalności przeznaczony był na import sufitów aluminiowych. Z czasem uruchomiliśmy pierwszą w Olsztynie produkcję sufitów nie tylko z aluminium, ale oferując i listwowe sufity podwieszane, stopniowo rozwijając się i poszerzając zakres usług.


W efekcie, dzisiaj nasza oferta obejmuje między innymi:

  • sufity aluminiowe
  • rastrowe sufity podwieszane
  • sufity kasetonowe

Do wykonywania oferowanych przez nas sufitów wykorzystujemy różne materiały – sufity produkowane są również z wykorzystaniem różnych metod. Jako producent sufitów podwieszanych specjalizujemy się jednak w produkcji sufitów wykonanych z aluminium lakierowanego metodą piecową i lakierowanych metodą dwuwarstwową. Nasze sufity dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – można więc z powodzeniem dostosować je do różnych typów wnętrz, od bardziej tradycyjnych do designerskich.


Sufity podwieszane – dlaczego warto?


Klienci coraz częściej decydują się na wybór właśnie sufitów podwieszanych, ponieważ pozwalają one nie tylko na zaniżenie wysokiego pomieszczenia, ale przede wszystkim zamaskowanie instalacji, które zazwyczaj nie spełniają wymogów dekoracyjnych.
Sufity podwieszane stosuje się więc do zamaskowania następujących instalacji:

  • klimatyzacja
  • wentylacja
  • instalacje przeciwpożarowe
  • instalacje alarmowe
  • instalacje zasilające
  • okablowanie

Oprócz sufitów podwieszanych nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług – sufity podwieszane to tylko jedna, aczkolwiek bardzo istotna część naszej działalność. W dziale produkty bądź usługi możecie Państwo znaleźć wyczerpujące informacje na temat pozostałych składowych naszej oferty.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści czekają na Państwa.

 

BUDMA 2018

 

BARWA SYSTEM SP. z o.o. Zaprasza na Międzynarodowe targi BUDMA w Poznaniu!
Text
Firma Barwa System Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu!
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska, zapoznania się z naszą aktualną ofertą, oraz odkrycia nowych produktów które będziemy prezentować na targach.

 

NOWE PRODUKTY BARWA SYSTEM

 
Text
Text
Aluminiowe okładziny ścienne, to prosty sposób na nadanie wnętrzu nowoczesnego charakteru. Stosując perforację kasetonu oraz wkład akustyczny dodatkowo ocieplają i wyciszają pomieszczenie. Kolorystyka wg. palety RAL. Moduł: 600x600, grubość 30-50mm.
Text
 
Text
Aluminiowy sufit listwowy typ PP z liniowym oświetleniem LED, które tworzą kompleksowy produkt. Kolorystyka wg. palety RAL. Wysokość modułu: 100, 150, 200, 300 mm, szerokość 30 mm, max. długość listwy 3000mm, moduł oświetlenia 600 mm, 1200 mm.
Text
Text
Aluminiowy regał tworzy system perforowanych modułów kasetonowych 350x350 mm, śruby łączące i stabilizujące konstrukcję oraz zaślepki PCV. Funkcjonalność i układ modułów ograniczona jest wyłącznie przez Twoją kreatywność. Kolorystyka wg. palety RAL.
Text
Copyright © 2018 Barwa System. All rights reserved.