Zamknij X

Producent sufitów podwieszanych Barwa System

Jako firma BARWA SYSTEM Sp. z o.o funkcjonujemy na rynku materiałów wykończeniowych od bardzo wielu lat – dzięki zdobywanemu przez cały czas doświadczeniu możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami. Od początku naszej działalności, a więc od 1994 roku współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, w szczególności z Włoch, które pozwoliły nam na zdobycie umiejętności i zbudowanie wiedzy w zakresie sufitów podwieszanych. Jako producent sufitów podwieszanych znajdujemy się teraz na bardzo wysokim poziomie w stosunku do konkurencji.


Nigdy nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o spełnianiu potrzeb naszych klientów, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, wykonanych z wysokiej klasy materiałów i w prawidłowy sposób przez profesjonalistów. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim sufity podwieszane spełniające powyższe wymagania oraz narzucane przez prawo normy.
Nasza działalność to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – początkowy okres naszej działalności przeznaczony był na import sufitów aluminiowych. Z czasem uruchomiliśmy pierwszą w Olsztynie produkcję sufitów nie tylko z aluminium, ale oferując i listwowe sufity podwieszane, stopniowo rozwijając się i poszerzając zakres usług.


W efekcie, dzisiaj nasza oferta obejmuje między innymi:

  • sufity aluminiowe
  • rastrowe sufity podwieszane
  • sufity kasetonowe

Do wykonywania oferowanych przez nas sufitów wykorzystujemy różne materiały – sufity produkowane są również z wykorzystaniem różnych metod. Jako producent sufitów podwieszanych specjalizujemy się jednak w produkcji sufitów wykonanych z aluminium lakierowanego metodą piecową i lakierowanych metodą dwuwarstwową. Nasze sufity dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – można więc z powodzeniem dostosować je do różnych typów wnętrz, od bardziej tradycyjnych do designerskich.


Sufity podwieszane – dlaczego warto?


Klienci coraz częściej decydują się na wybór właśnie sufitów podwieszanych, ponieważ pozwalają one nie tylko na zaniżenie wysokiego pomieszczenia, ale przede wszystkim zamaskowanie instalacji, które zazwyczaj nie spełniają wymogów dekoracyjnych.
Sufity podwieszane stosuje się więc do zamaskowania następujących instalacji:

  • klimatyzacja
  • wentylacja
  • instalacje przeciwpożarowe
  • instalacje alarmowe
  • instalacje zasilające
  • okablowanie

Oprócz sufitów podwieszanych nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług – sufity podwieszane to tylko jedna, aczkolwiek bardzo istotna część naszej działalność. W dziale produkty bądź usługi możecie Państwo znaleźć wyczerpujące informacje na temat pozostałych składowych naszej oferty.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści czekają na Państwa.

 

Stadion Miejski Łódź Widzew

The introduction of your message preview goes here. Try to make it short.
Text

Pełna nazwa inwestycji:

Zaprojektowanie i wybudowanie stadionu miejskiego przy al. Piłsudskiego 138
w Łodzi oraz przebudowanie układu drogowego wokół stadionu
 

Inwestor:

Miasto Łódź

Projekt

Pracownia architektoniczna Ferdzynowie z Łodzi

Generalny wykonawca

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT MOSTOWYCH „MOSTY ŁÓDŹ” S.A

Data Realizacji:

2015 - 2017 rok
 
Text

Produkty BARWA SYSTEM:

Aluminiowy sufit podwieszany
typu OPEN CELL 150 x 150 x 40 mm RAL 7015 w ilości 3000 m2

 

 
Text
Aluminiowe rastrowe sufity podwieszane są alternatywą dla innych typów sufitów podwieszanych. Sufity rastrowe poza niezaprzeczalnymi wysokimi walorami estetycznymi, są niepalne i niekapiące pod wpływem ognia oraz nie kolidują z licznymi instalacjami technicznymi takimi jak klimatyzacja, wentylacja, okablowanie elektryczne i teletechniczne. Ze względu na otwarty charakter sufitu rastrowego, wszelkie instalacje przeciwpożarowe zarówno sygnalizacyjne jak i zraszające, mogą być prowadzone ponad sufitem podwieszanym. Sufity rastrowe charakteryzują się również lekkością konstrukcji oraz łatwością montażu.
Powyższe cechy powodują, że rastrowe sufity podwieszane znajdują coraz szersze zastosowanie w takich obiektach jak: banki i biura, centra handlowe i salony ekspozycyjne, porty lotnicze i dworce kolejowe itp.
Szatnia Gospodarzy
 
Text
Projekt stadionu wzorowany jest na przykładach brytyjskich. Widać to zwłaszcza po zachodniej, czyli najbardziej reprezentacyjnej trybunie.
Z zewnątrz pokryta jest klinkierem, który nawiązuje do robotniczego charakteru nie tylko samego Widzewa, ale i Łodzi. Pozostałe trzy trybuny nie są już tak efektowne, a ich surowy wygląd częściowo skrywa siatka maskująca. Jednokondygnacyjne trybuny mieszczą łącznie 18 018 osób (wszystkie miejsca siedzące).
W trybunie zachodniej znajduje się też najważniejsze wyposażenie stadionu, między innymi szatnie dla piłkarzy, pokoje sędziów i delegatów, siłownia, pomieszczenia do odnowy biologicznej, obszerna strefa dla gości, 24 loże VIP (w tym prezydencka z niewielką kuchnią), osiem lóż komentatorskich, dwa studia telewizyjne, miejsca prasowe, biura oraz pomieszczenia gospodarcze i komercyjne. Szatnia dla gospodarzy, w czerwonym, widzewskim kolorze, jest większa niż wszystkie na starym stadionie.
 
Szatnia Gości

Zapraszamy do odwiedzenia Stadionu Miejskiego Łódź Widzew,
kolejnego prestiżowego projektu w Łodzi, sygnowanego marką BARWA SYSTEM


Szukasz inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na naszym blogu

Text

Copyright © 2017 Barwa System. All rights reserved.